ДОСЬЄ№ 1219469

Tracy-Ann Oberman
Акторка · 3 фільми й серіали · 1966–
60 років
Велика Британія
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Tracy-Ann Oberman - акторка, 25 серпня 1966 р. (60 років), знялася у 3+ фільмах.
Біографія
Біографія Tracy-Ann Oberman українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
Tracy-Ann Oberman: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Де Анна Франк?20216.602
Гектор і пошуки щастя / Подорож Гектора у пошуках щастя20146.703
Найкращий з чоловіків20126.9Tracy-Ann Oberman - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Де Анна Франк?», «Найкращий з чоловіків», «Гектор і пошуки щастя / Подорож Гектора у пошуках щастя».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Tracy-Ann Oberman?
Tracy-Ann Oberman - акторка, 25 серпня 1966 р. (60 років), знялася у 3+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Tracy-Ann Oberman?
Tracy-Ann Oberman знімалася: «Де Анна Франк?», «Найкращий з чоловіків», «Гектор і пошуки щастя / Подорож Гектора у пошуках щастя».
? Скільки років Tracy-Ann Oberman?
Tracy-Ann Oberman народилася 25 серпня 1966 р.. Зараз їй 60 років.


