ДОСЬЄ12134
Фото Саллі Керкленд
ФОТО СУБ'ЄКТА

Саллі Керкленд

Актор
13+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Саллі Керкленд - актор, знявся у 13+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Саллі Керкленд українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 13 записів
ДОВІДКА
? Хто такий Саллі Керкленд?

Саллі Керкленд - актор, знявся у 13+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Саллі Керкленд?

Саллі Керкленд знімався: "Get Married or Die", "Trash Fire", "Awakened", "Великий Стен", "Fingerprints" та ще 8 інших.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 12134