ДОСЬЄ№ 1213127

Diane Klimaszewski
Акторка · 1 фільм і серіал · 1971–
55 років
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Diane Klimaszewski - акторка, 13 вересня 1971 р. (55 років), знялася у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Diane Klimaszewski українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Diane Klimaszewski - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Парубоча вечірка у Лас Вегасі / Вечірка в Лас Вегасі».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Diane Klimaszewski?
Diane Klimaszewski - акторка, 13 вересня 1971 р. (55 років), знялася у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Diane Klimaszewski?
Diane Klimaszewski знімалася: «Парубоча вечірка у Лас Вегасі / Вечірка в Лас Вегасі».
? Скільки років Diane Klimaszewski?
Diane Klimaszewski народилася 13 вересня 1971 р.. Зараз їй 55 років.

