ДОСЬЄ№ 118262
Фото Джалал Мерхі
ФОТО СУБ'ЄКТА

Джалал Мерхі

Актор · 4 фільми й серіали

Бразилія
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Джалал Мерхі - актор, народився в Бразилія, знявся у 4+ фільмах.

Біографія

Біографія Джалал Мерхі українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 4 записів

Джалал Мерхі - учасник 4+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Безстрашний тигр», «Кіготь Тигра», «Кіготь Тигра. Частина 2», «Вихор 2».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Джалал Мерхі?

Джалал Мерхі - актор, народився в Бразилія, знявся у 4+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Джалал Мерхі?

Джалал Мерхі знімався: «Безстрашний тигр», «Кіготь Тигра», «Кіготь Тигра. Частина 2», «Вихор 2».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 118262