ДОСЬЄ№ 1150513

Judith Rosmair
Акторка · 1 фільм і серіал · 1967–
59 років
Німеччина
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Judith Rosmair - акторка, 1 січня 1967 р. (59 років), знялася у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Judith Rosmair українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Judith Rosmair - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Мона та її дитина».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Judith Rosmair?
Judith Rosmair - акторка, 1 січня 1967 р. (59 років), знялася у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Judith Rosmair?
Judith Rosmair знімалася: «Мона та її дитина».
? Скільки років Judith Rosmair?
Judith Rosmair народилася 1 січня 1967 р.. Зараз їй 59 років.

