ДОСЬЄ№ 114326
ФОТО СУБ'ЄКТА

Mike Jolly

Актор · 1 фільм і серіал · 1959–

66 років
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Mike Jolly - актор, 29 листопада 1959 р. (66 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Mike Jolly українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Mike Jolly - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Фатальна краса / Смертельна красуня».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Mike Jolly?

Mike Jolly - актор, 29 листопада 1959 р. (66 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Mike Jolly?

Mike Jolly знімався: «Фатальна краса / Смертельна красуня».

? Скільки років Mike Jolly?

Mike Jolly народився 29 листопада 1959 р.. Зараз йому 66 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 114326