ДОСЬЄ№ 114228
Фото Luz Valdez
ФОТО СУБ'ЄКТА

Luz Valdez

Акторка · 1 фільм і серіал · 1940–

86 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Luz Valdez - акторка, 9 вересня 1940 р. (86 років), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Luz Valdez українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Luz Valdez: фільми

№НАЗВАРІК★
01Моя Аманда20215.7

Luz Valdez - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Моя Аманда».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Luz Valdez?

Luz Valdez - акторка, 9 вересня 1940 р. (86 років), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Luz Valdez?

Luz Valdez знімалася: «Моя Аманда».

? Скільки років Luz Valdez?

Luz Valdez народилася 9 вересня 1940 р.. Зараз їй 86 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 114228