ДОСЬЄ11341
ФОТО СУБ'ЄКТА

Glenis Levestam

Актор
2+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Glenis Levestam - актор, знявся у 2+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Glenis Levestam українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Паршива вівця
Паршива вівця20060.0
02
Жива мертвечина
Жива мертвечина19920.0

Glenis Levestam - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Паршива вівця", "Жива мертвечина".

ДОВІДКА
? Хто такий Glenis Levestam?

Glenis Levestam - актор, знявся у 2+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Glenis Levestam?

Glenis Levestam знімався: "Паршива вівця", "Жива мертвечина".

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 11341