ДОСЬЄ№ 113286

Rebecca Jenkins
Акторка · 2 фільми й серіали · 1959–
67 років
Канада
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Rebecca Jenkins - акторка, 1 січня 1959 р. (67 років), знялася у 2+ фільмах.
Біографія
Біографія Rebecca Jenkins українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
Rebecca Jenkins - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Захисник», «10,5 балів».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Rebecca Jenkins?
Rebecca Jenkins - акторка, 1 січня 1959 р. (67 років), знялася у 2+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Rebecca Jenkins?
Rebecca Jenkins знімалася: «Захисник», «10,5 балів».
? Скільки років Rebecca Jenkins?
Rebecca Jenkins народилася 1 січня 1959 р.. Зараз їй 67 років.



