ДОСЬЄ№ 1129801
Фото Mindaugas Capas
ФОТО СУБ'ЄКТА

Mindaugas Capas

Актор · 1 фільм і серіал · 1959–

Миндаугас Цапас

67 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Mindaugas Capas - актор, 13 березня 1959 р. (67 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Mindaugas Capas українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Mindaugas Capas: фільми

№НАЗВАРІК★
01Транссибірський експрес20086.4

Mindaugas Capas - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Транссибірський експрес».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Mindaugas Capas?

Mindaugas Capas - актор, 13 березня 1959 р. (67 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Mindaugas Capas?

Mindaugas Capas знімався: «Транссибірський експрес».

? Скільки років Mindaugas Capas?

Mindaugas Capas народився 13 березня 1959 р.. Зараз йому 67 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1129801