ДОСЬЄ№ 112574
Фото Патрік Даффі
ФОТО СУБ'ЄКТА

Патрік Даффі

Актор · 2 фільми й серіали · 1949–

77 років
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Патрік Даффі - актор, 17 березня 1949 р. (77 років), знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Патрік Даффі українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Патрік Даффі - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Похмурий каньйон», «Як закохатися у сусідку».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Патрік Даффі?

Патрік Даффі - актор, 17 березня 1949 р. (77 років), знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Патрік Даффі?

Патрік Даффі знімався: «Похмурий каньйон», «Як закохатися у сусідку».

? Скільки років Патрік Даффі?

Патрік Даффі народився 17 березня 1949 р.. Зараз йому 77 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 112574