ДОСЬЄ№ 110075

Paul Bazely
Актор · 2 фільми й серіали · 1968–
58 років
Велика Британія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Paul Bazely - актор, 6 травня 1968 р. (58 років), знявся у 2+ фільмах.
Біографія
Біографія Paul Bazely українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
Paul Bazely - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Сестра», «Тула: Повстання».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Paul Bazely?
Paul Bazely - актор, 6 травня 1968 р. (58 років), знявся у 2+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Paul Bazely?
Paul Bazely знімався: «Сестра», «Тула: Повстання».
? Скільки років Paul Bazely?
Paul Bazely народився 6 травня 1968 р.. Зараз йому 58 років.



