ДОСЬЄ109438
Фото Ксав'єр Семюель
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ксав'єр Семюель

Актор
9+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ксав'єр Семюель - актор, знявся у 9+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Ксав'єр Семюель українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 9 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Допоможіть
Допоможіть20260.0
02
Білявка
Білявка20220.0
03
Tell Me Your Secrets
Tell Me Your Secrets20210.0
04
Riot
Riot20180.0
05
Seven Types of Ambiguity
Seven Types of Ambiguity20170.0
06
Франкенштейн
Франкенштейн20150.0
07
Healing
Healing20140.0
08
Заборонена пристрасть
Заборонена пристрасть20130.0
09
Цунамі
Цунамі20120.0

Ксав'єр Семюель - учасник 9+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Допоможіть", "Білявка", "Tell Me Your Secrets", "Riot", "Seven Types of Ambiguity".

ДОВІДКА
? Хто такий Ксав'єр Семюель?

Ксав'єр Семюель - актор, знявся у 9+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Ксав'єр Семюель?

Ксав'єр Семюель знімався: "Допоможіть", "Білявка", "Tell Me Your Secrets", "Riot", "Seven Types of Ambiguity" та ще 4 інших.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 109438