ДОСЬЄ№ 109344
Фото André Alerme
ФОТО СУБ'ЄКТА

André Alerme

Актор · 1 фільм і серіал · 1877–1960

Франція
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

André Alerme - актор, 9 вересня 1877 р., помер 31 січня 1960 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія André Alerme українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

André Alerme: фільми

№НАЗВАРІК★
01Героїчна кермесса19357.3

André Alerme - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Героїчна кермесса».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий André Alerme?

André Alerme - актор, 9 вересня 1877 р., помер 31 січня 1960 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався André Alerme?

André Alerme знімався: «Героїчна кермесса».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 109344