ДОСЬЄ№ 1043767
ФОТО СУБ'ЄКТА
Luis Couturier
Актор · 1 фільм і серіал · 1940–
86 років
Мексика
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Luis Couturier - актор, 12 квітня 1940 р. (86 років), знявся у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Luis Couturier українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Luis Couturier - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Бардо, фальшива хроніка жменьки правд».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Luis Couturier?
Luis Couturier - актор, 12 квітня 1940 р. (86 років), знявся у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Luis Couturier?
Luis Couturier знімався: «Бардо, фальшива хроніка жменьки правд».
? Скільки років Luis Couturier?
Luis Couturier народився 12 квітня 1940 р.. Зараз йому 86 років.

