ДОСЬЄ№ 104053
Фото Michele Greene
ФОТО СУБ'ЄКТА

Michele Greene

Акторка · 3 фільми й серіали · 1962–

64 роки
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Michele Greene - акторка, 3 лютого 1962 р. (64 роки), знялася у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Michele Greene українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Michele Greene - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Безмовна жертва», «Блискавка: Вогонь з небес», «Визволитель».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Michele Greene?

Michele Greene - акторка, 3 лютого 1962 р. (64 роки), знялася у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Michele Greene?

Michele Greene знімалася: «Безмовна жертва», «Блискавка: Вогонь з небес», «Визволитель».

? Скільки років Michele Greene?

Michele Greene народилася 3 лютого 1962 р.. Зараз їй 64 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 104053