ДОСЬЄ№ 1036040
Фото Frank Feys
ФОТО СУБ'ЄКТА

Frank Feys

Актор · 3 фільми й серіали · 1965–

61 рік
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Frank Feys - актор, 1 червня 1965 р. (61 рік), знявся у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Frank Feys українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Frank Feys - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Сни з тобою», «Ідеальний день», «Геніальне пограбування».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Frank Feys?

Frank Feys - актор, 1 червня 1965 р. (61 рік), знявся у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Frank Feys?

Frank Feys знімався: «Сни з тобою», «Ідеальний день», «Геніальне пограбування».

? Скільки років Frank Feys?

Frank Feys народився 1 червня 1965 р.. Зараз йому 61 рік.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1036040