ДОСЬЄ№ 101431
Фото Kathrine Baumann
ФОТО СУБ'ЄКТА

Kathrine Baumann

Акторка · 1 фільм і серіал · 1949–

77 років
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Kathrine Baumann - акторка, 11 вересня 1949 р. (77 років), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Kathrine Baumann українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Kathrine Baumann: фільми

№НАЗВАРІК★
01Історія з двома головами19725.0

Kathrine Baumann - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Історія з двома головами».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Kathrine Baumann?

Kathrine Baumann - акторка, 11 вересня 1949 р. (77 років), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Kathrine Baumann?

Kathrine Baumann знімалася: «Історія з двома головами».

? Скільки років Kathrine Baumann?

Kathrine Baumann народилася 11 вересня 1949 р.. Зараз їй 77 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 101431